SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesa te parku i qytetit afer Albi Comerc
Çmimi :
€47,000.00
Kategoria :
Postuar :
14 Tetor
Madhësia :
43 m²
ID e produktit :
1838
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa te parku i qytetit afer Albi Comerc, ndertim i ri 43 m2 neto, kati i II-të, çmimi 47000 euro.

Banesa ka pozit te mire dhe eshte në formë studio.
Informata rreth publikuesit
Eco-Vita
Prishtinë
049123275
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »