SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banes 63m2 në shitje në Ulpianë.
Çmimi :
€82,000.00
Kategoria :
Postuar :
22 Shkurt '19
Fletë Poseduese :
Po
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
2
Madhësia :
63 m²
Ekstra :
Ballkon
ID e produktit :
183876
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesa ka 63m2 në dokumenta.
Banesa gjendet në Ulpianë në rr. Zija Shemsia afer ish-Gjykates.
Banesa ndodhet ne katin IV-të dhe është tërësisht e renovuar.

Banesa ka këtë rënditje:
| 1 Sallon
| 1 Kuzhinë më Tryezari
| 2 Dhoma të Fjetjes
| 1 Banjo
| 1 WC
| 2 Ballkona

Agjensioni për Patundshmëri
Pro Real Estate

038/733-644 ;
044/636-334; 049/636-333
www.pro-rks.com 
e-mail: info@pro-rks.com
Adresa: Bulevardi Bill Klinton nr.35 - Te Santea (mbrapa Albi-market).

Pro Real Estate
Informata rreth publikuesit
Agjensioni PRO REAL ESTATE
Prishtinë
044636334
Ulpianë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »