SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SHES BANESEN TE FONTANA
Çmimi :
€70,000.00
Kategoria :
Postuar :
8 Qershor '18
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
60 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon
ID e produktit :
183892
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes banesen ne Ulpiane te fontana, afer loberatorit 'Fati im' rruga ' Imzot Nike Prela'.
Banesa ka 60m2 gjendet ne katin e 4. dhe ka kete renditje :
dhome ndeje me kuzhine
- dy dhoma gjumi
-banjo
-korridor
-shpajz

Banesa ka nxemje qendrore.

Cmimi 70 000 euro

Kontakti:
mob: 044 968 171/ 044 433 667
viber: +38349 838866
email: search-agency@live.com

bl
Informata rreth publikuesit
Search Estate
Prishtinë
044 433 667
Ulpianë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »