SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Objekt me Qira ne Veternik Perball Gorenjes - Kodi 1098
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
5 Mars '19
Madhësia :
4000 m²
ID e produktit :
183902
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Objekt me Qira ne Veternik - Kodi 1098

Lokacioni: Perball Gorenjes

Qendra Logjistike ne hapsiren me moderne ne zhvillimin e biznesit, e ndertuar me standarte me te larta europiane duke ju pershtatur kerkesave dhe nevojave te biznesit ne fushen e logjistikes.

Me nje lokacion shume stragjike, me akses shume te shpejte ne autostraden e cila lidhe te gjitha qytetet me te rendesishem.

Hapsire mbi 4000 M2 te dedikuara per nevoja logjistike si dhe me mbi 2000 M2 per hapsira per zyr edhe aktivitete te ndryshme komerciale, parking 150 vende sipas standarteve logjistike

Mundesi per ndarje parciale ( zyrave, depove) sipas kerkeses.

Objekti eshte ne gjendje shume te mire dhe i ploteson te gjitha kushtet per shume veprimtari

Çmimi:

500 M2: €6 M2
1,000 M2: €5.5 M2
2,000 M2 e me shume: €5 M2

Agjensioni Prishtina City: 044 302 000
Facebook: agjensioni prishtina city
Email: agjensioniprishtina@hotmail.com
Web: www.prishtina-city.com 
Informata rreth publikuesit
Prishtina City
Prishtinë
044 302 000
Veternik [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »