SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrohet banesa 65m2 me qira ne Arberi !DELTA
Çmimi :
€300.00
Kategoria :
Postuar :
27 Shtator '18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
65 m²
ID e produktit :
183905
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet banesa 65m2 me qira ne Arberi.
Banesa është e mobiluar dhe posedon:
Dhomë gjumi,
Sallon me kuzhine,
Paradhome,
Banjo,
Ballkon dhe
Garazhe,
Banesa gjindet te komuna e re, në lagjen Arbëria -VIP Tretgëtia kati IV
Ne kete cmim perfshihet edhe Garazha
049406434/049157113/044556777
Per ti shikuar ofertat tona na vizitoni ne facebook: Agjensioni per patundshmeri "Delta
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DELTA
Prishtinë
+38344556777
Dragodan / Arbëri [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »