SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesa ne shitje B498
Çmimi :
€112,500.00
Kategoria :
Postuar :
23 Tetor '18
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
2
Madhësia :
75 m²
ID e produktit :
183912
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesa gjendet ne Dardani ne katin e I. Banesa ka siperfaqe prej 75m2 dhe ka kete renditje: nje dhome dite, kuzhine,dy dhoma gjumi, banjo,wc dhe podrum. Banesa shitet me cmim prej 1.500euro per m2.
Informata rreth publikuesit
Agjencioni ANEM
Prishtinë
+37745575000
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »