SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banese (zyre) me qira BQ517
Çmimi :
€450.00
Kategoria :
Postuar :
23 Tetor '18
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
55 m²
ID e produktit :
183919
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Zyret (banesa) gjendet ne qender ne rrugen Garibaldi ne katin e III. Banesa ka siperfaqe prej 55m2 dhe ka kete renditje: dy njesi (dhoma pune), kuzhine, banjo dhe ballkon. Banesa leshohet me qira e pamobiluar me cmim prej 450euro ne muaj, cmimi i negociushem.
Informata rreth publikuesit
Agjencioni ANEM
Prishtinë
+37745575000
Qendër [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »