SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banese me qira ne Arberi komode
Çmimi :
€300.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 20:14
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
65 m²
Ekstra :
Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
183923
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofroj banes me qira ne Arberi, objekti i Vip Tregtia,banesa eshte e mobiluar ne teresi, 65m2, kati i 4-te
Banesa posedon:
1 dhome gjumi
1 paradhome
1 sallon dhe kuzhine
1 banjo
1 ballkon
1 garazh
Qmimi 300 euro

Per me shume informata rreth kesaj banese dhe ofertave te tjera ju lutem na kontaktoni ne numrin:
045/190- 019
WhatsApp & Viber:
+383 45 190 019
Informata rreth publikuesit
VISION GROUP
Prishtinë
045190019
Dragodan / Arbëri [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »