SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Leshohet Shtepia me Qira per Zyre ne Arberi - Dragodan
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
15 Shtator '18
Madhësia :
450 m²
ID e produktit :
183937
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet Shtepia me Qira per Zyre ne Arberi - Dragodan

Shtepia posedon 450 m2 perafersisht, eshte e destinuar per zyre!

Shtepia ka keto hapsira:
Ne perdhese eshte:
-- Salloni me kuzhine
-- Nje zyre
-- Banjo
-- WC

Kati i pare:
-- 3 Zyre
-- Banjo
-- WC
-- Teras

Kati i dyte
-- 4 zyre
-- Banjo
-- WC

Shtepia posedon Oborrin i rrethuar me pisha, po ashtu eshte edhe Gjeneratori si dhe nxemja qendrore me Naft.

Cmimi sipas marrveshjes

Tel: 045 410 363
Viber: +38649 60 62 60
Ju mirepresim!
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »