SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Paguaj shumen ‪23. 200 Euro per Banesen 73.7m2 me kontrate me firmen Hoxha
Çmimi :
€23,200.00
Kategoria :
Postuar :
2 Maj '18
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
74 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Garazh, Pishinë, Kopsht, Ballkon, Parking Privat, Shteg në Oborr
ID e produktit :
183943
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Paguaj shumen ‪23. 200 Euro per Banesen 73.7m2 me kontrate me firmen Hoxha dhe pjesen tjetër me Rata per periudhen 15 Mujore.

Organizimi i Baneses :
Qëndrim ditor me Kuzhinë /
Dhoma e gjumit për prindër /
Dhoma e gjumit për fëmijë /
Koridor /
Ballkon /
Banjo /

Banesat katë këto kushte të nivelit evropian:
Dyer te hyrjes te blinduara
Dyshemeja pllaka (porcelan,granit)apo llaminat
Dritare nga plastika me 3 xhama, me roleta te jashtme
Mure me izolim akustik
Pllaka dhe sanitari Italiane
Sistemi i Geberitit ne banjo
Ngrohje dhe ftohje ne dysheme
Distanc e madhe mes objekteve
Parkingu nentoksor
Parku per banor dhe femije
Planifikimi i banese sipas kerkeses tuaj
Mundesi e angazhimit te arkitektit per enterier
Garancion te plot 24 muaj
Informata rreth publikuesit
Festim
Prishtinë
+38649316068
Mati 1 [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »