SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banes me qira ne mat 1 mrapa super vives
Çmimi :
€200.00
Kategoria :
Postuar :
6 Nëntor '18
Mobilimi :
Gjysmë Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
55 m²
ID e produktit :
183974
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banes me qira ne mat 1 mrapa super vives banesa gjindet ne katin e dyt dhe ka ket renditje
Sallon me kuzhin
Dhom gjumi
Koridor
Banjo
Ballkon
Banesa osht e re e pa banuar me par me ket qmim vendoset kuzhina

Nr kontaktues tel +viber 045905717
Informata rreth publikuesit
Swiss swiss
Prishtinë
045905717
Mati 1 [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »