SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrohet banesa 72m2 ne shitje ne Lakrishte !DELTA
Çmimi :
€68,000.00
Kategoria :
Postuar :
27 Shtator '18
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
72 m²
ID e produktit :
183983
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet banesa 72m2 ne shitje ne "Lakrishte" ne nje pozite mjafte te favorshme ku ofrohen sherbimet si stacioni i autobusav, banka, shkolla, supermarketet, shtepia e shendetit, spitali etj.
Ndodhet ne katin e 11te dhe ka ne funksion dy ashensor 24/7, eshte komplet e renovuar
Me kete renditje: nje dhome dite, nje dhome gjumi, nje dhome per femije, kuzhine, banjo, ballkon, terrace dhe nje shpajz.
Ka ngrohje qendrore nga qyteti si dhe te instaluar klimen
Çmimi ndryshon ne mvaresi te marrveshjes pa ose me mobilje.
049406434/049157113/044556777
Per ti shikuar ofertat tona na vizitoni ne facebook: Agjensioni per patundshmeri "Delta
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DELTA
Prishtinë
+38344556777
Lakrishtë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »