SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrohet banesa 67m2 ne shitje ne Ulpiane !DELTA
Çmimi :
€90,000.00
Kategoria :
Postuar :
27 Shtator '18
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
2
Madhësia :
67 m²
ID e produktit :
183985
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet banesa 67m2 ne shitje ne "Ulpiane" ose me saktesisht afer resotrant Simfonise
Siperfaqja e baneses eshte 67m2 neto, ndersa ka kete renditje: dy dhoma gjumi, salloni, kuzhina, banjo, wc dhe dy ballkona
Ndodhet ne katin e katert(parafundit) pa lift e sapo renovuar ndersa eshte ndertim i pasluftes bartja behet menjeher.
049406434/049157113/044556777
Per ti shikuar ofertat tona na vizitoni ne facebook: Agjensioni per patundshmeri "Delta
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DELTA
Prishtinë
+38344556777
Ulpianë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »