SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrohet lokalet 175m2 ose 245m2 ne lagjjen Arberia!Delta
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
27 Shtator '18
Madhësia :
420 m²
ID e produktit :
183990
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet me qira lokali ne lagjjen "Arberia" i cili ndodhet buzë rrugës në përdhesë.
Hapsira : 420m2 total ( me mundësi të ndarjes 175m² dhe 245m² )
Lokali gjendet në pjesën më të përshtatshme të lagjes Arbëria – Dragodan me pamje komplet nga qyteti posedon hapsira të mjaftushme për parking të veturave si dhe qasje shumë të mirë nga të gjitha pozicionet.Çmimi sipas marrëveshjes
Kontakti:044 556 777---049 157 113---049 406 434
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DELTA
Prishtinë
+38344556777
Dragodan / Arbëri [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »