SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Leshoj banese me qira rruges per Gerrmi
Çmimi :
€150.00
Kategoria :
Postuar :
20 Shkurt '18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
40 m²
ID e produktit :
183991
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoj banesen me qira rruges per gerrmi.
Banesa eshte e mobiluar dhe ploteson te gjitha kushtet per jetese.
Banesa eshte 40m2 me cmim te volitshem.
Na kontaktoni: 045 654 326.
Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Albert
Prishtinë
045654326
Gërmi [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »