SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
(SHITET) TRUALL 5 Ari në lagjen Kalabria (Emshir)
Çmimi :
€75,000.00
Kategoria :
Postuar :
11 Tetor '18
Madhësia :
500 m²
ID e produktit :
183994
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet TRUALLI në lagjen Kalabria ish Emshir Rr. Agim Qela. Sipërfaqja (5 Ari). Posedon pozitë të mirë, dhe infrastrukturë.

- Çmimi 75,000 €

Me Respekt!
KOSOVA REAL ESTATE
Kontakt: 📞 Tel: +38344108703
E-mail: ✉ kosovarealestate.ks@gmail.com
Fcb: Patundshmëri KOSOVA REAL ESTATE

Faleminderit për bashkpunim
Informata rreth publikuesit
KOSOVA REAL ESTATE
Prishtinë
+38344108703
Kalabri [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »