SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
VR REAL ESTATE AGENCY SHTËPIA ME QIRA ARBËRI
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
6 Dhjetor '18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
6
Banjo :
2
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Garazh, Pushimore, Oxhak, Kopsht, Ballkon, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
184002
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Lëshohet shtëpia me qira e cila gjendet në qytetin:Prishtinë,lagje:Arbëri,kati:dy katëshe.
Shtëpi posedon:katër dhoma gjumi,dy sallona,kuzhinë me trapezari,dy banjo,koridor,depo e vogël,bodrum,ballkona,garazhë dhe oborr te rregulluar.
Çmimi:Me marrëveshje
Tel: 044 300 089
Tel: 044 260 024
Email:info@vrestate.info
Informata rreth publikuesit
VR REAL ESTATE AGENCY
Prishtinë
+37744 361 782
Dragodan / Arbëri [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »