SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shtepi me Qira ne lagjen Marigona Residence 210 m2
Çmimi :
€1,500.00
Kategoria :
Postuar :
26 Shtator '18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
3
Madhësia :
210 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Garazh, Oxhak, Kopsht, Ballkon, Parking Privat
ID e produktit :
184006
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shtepi me Qira ne lagjen ekskluzive Marigona Residence.
Shtepia ka dy kate me siperfaqe prej 210 m2 +40 m2 podrum dhe posedon:
3 dhoma gjumi
Dhome dite
2 kuzhina
3 banjo
Ballkon.
Shtepia eshte e mobiluar me mobilje te reja,si dhe eshte e izoluar per efikasitet me te larte per ngrohje/ftohje dhe shpenzime me te ulta,ka sistemin per ngrohje me rryme si dhe kaminin per ngrohje me dru.
Gjithashtu posedon edhe bunarin per furnizim me uje per nevoja shtese te banoreve.

Çmimi : 1,500 €/muaj.

Tel:045560690
Agjencioni Premium
Informata rreth publikuesit
Premium
Prishtinë
045560960
Marigona Residence [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »