SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Shtëpia në lagjen Swis, Tipi III
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
30 Janar '19
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Pamobiluar
Banjo :
2
Madhësia :
278 m²
ID e produktit :
184007
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Mundësi për të zgjedhë Shtëpi!

Me qasje shumë të lehtë dhe të shpejtë drejtë Prishtinës duke mos neglizhuar as qasjen me Qytetet tjera!

E ndërtuar me standarte evropiane dhe material kualitativ, me modernizim të veqantë, pamje magjepse, siguri dhe kontroll 24h, rrugë të gjera me pjesë përcjellëse, parkingje të mjaftueshme, hapësira gjelbëruese, privatësi më të mirë në lagje....

Shitet Shtëpia në lagjen Swis, Tipi III

Informata:

• 2 Katëshe,
• 278m2,

Çmimi sipas marrëveshjes.

Nr. kontaktues Tel, +37745/888-488, +37744/49/260-075, +37744/49/118-380, 038/241-999, zyrapirro@gmail.com
www.pirro-ks.com 
Informata rreth publikuesit
Pirro
Prishtinë
044/260-075
Qagllavicë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »