SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ringa (Shiten 10 Banesa Mbrapa Prokuroris)379/18
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Dje 09:26
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
2
Madhësia :
111 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore
ID e produktit :
184016
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shiten 10 Banesa te Gatshme Ndertim i ri:
Banesat jane te Objekti mbrapa prokuroris,dhe kane pamje shume te mir.
Banesat jane ne kate te ndryshme dhe kane m2 te ndryshme si :
111.88 m2-3 dhoma gjumi,sallon kuzhine,2 banjo,
2 terasa,depo.
110.30 m2-3 dhoma gjumi,sallon kuzhine,2 banjo,
2 terasa,depo.
107.10 m2 -3 dhoma gjumi,sallon kuzhine,2 banjo,
2 terasa,depo.
2 Banesa nga -94,18 m2-2 dhoma gjumi sallon kuzhine, terasa,2 banjo,depo.
93.04 m2 -2 dhoma gjumi sallon kuzhine, terasa,
2 banjo,depo.
2 Banesa nga-64.05 m2- 1 dhome gjumi sallon,kuzhine,banjo,depo
59.63 m2-1 dhome gjumi sallon,kuzhine,banjo,depo.
Banesat kan dokumentacion te rregullt dhe pronar shqiptar.
Per me shume oferta tona tek webfaqja merrjep.com, tek linja cfare kerkon shkruani “Agjensioni Ringa” dhe do ju shfaqen pothuajse te gjitha ofertat tona.
WEB: www.ringaks.com 
Email: ringa1@live.de
FAN PAGE: www.facebook.com/AgjensioniRinga 
Shitjen e mundson Agjensioni Ringa
Nr kontaktues: 045 606 103
Informata rreth publikuesit
RINGA
Ferizaj
045 606 103
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »