SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banese me qira BQ518
Çmimi :
€500.00
Kategoria :
Postuar :
23 Tetor '18
Mobilimi :
Gjysmë Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
2
Madhësia :
128 m²
ID e produktit :
184021
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesa gjendet ne Rrugen B ne katin e VI. Banesa ka siperfaqe prej 128m2 dhe ka kete renditje: nje dhome dite, kuzhine, dy dhoma gjumi, dy banjo, terase dhe garazhe. Banesa leshohet me qira me cmim prej 500euro ne muaj.
Informata rreth publikuesit
Agjencioni ANEM
Prishtinë
+37745575000
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »