SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet banesa te Lagjja e Muhaxherve 83 m2
Çmimi :
€83,000.00
Kategoria :
Postuar :
26 Shtator '18
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
83 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon, Parking Privat, Parking Rrugor
ID e produktit :
184040
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa ne Lagjen e Muhaxhereve prapa Hotel Sirius.
Banesa ka 83 m2 dhe posedon:
2 dhoma gjumi
Dhome dite
Kuzhine
Banjo
Ballkon.
Komplet e mobiluar.
Kati VII ;

Çmimi per m2 : 1000 €.
Çmimi ne total:83,000 €.

Tel:045560960
Agjencioni Premium
Informata rreth publikuesit
Premium
Prishtinë
045560960
Lagjja e Muhaxherëve [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »