SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shtepi me qira ne Qender SHQ266
Çmimi :
€2,200.00
Kategoria :
Postuar :
23 Tetor '18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
2
Madhësia :
222 m²
ID e produktit :
184041
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shtepia gjendet ne qender ne rrugen Fazli Grajcevci . Shtepia ka siperfaqe prej 222m2 dhe ka kete renditje: nje dhome dite, kuzhine, tri dhoma gjumi, dy banjo dhe depo. Shtepia leshohet me qira me cmim prej 2.200euro per muaj.
Informata rreth publikuesit
Agjencioni ANEM
Prishtinë
+37745575000
Qendër [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »