SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrohet me objekti afarist 160m2 te Qafa !DELTA
Çmimi :
€2,450.00
Kategoria :
Postuar :
28 Shtator '18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
3
Madhësia :
160 m²
ID e produktit :
184044
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shtepia posedon 3 dhoma te fjetjes
3 banjo
1 sallon I ndejes ngjitur me kuzhine
Furnizimi me rryme dhe uje alternativ 24h
3 ballkone
Bodrumi per veshmbathje
Delta Security mbikqyrese e Sigurise se baneses
Parkingu i siguruar per banoret e nderteses teledirigjues
Ndertesa ne afersi te Ambasades Kroate rr:Fehmi Agani 69C
049406434/049157113/044556777
Per ti shikuar ofertat tona na vizitoni ne facebook: Agjensioni per patundshmeri "Delta
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DELTA
Prishtinë
+38344556777
Qafa [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »