SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesë me qira ne lagjen Dardania
Çmimi :
€270.00
Kategoria :
Postuar :
22 Mars '19
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
60 m²
ID e produktit :
184045
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Jipet me qera banesa ne Dardani te Bashkesia e trete lokale
Banesa gjendet ne katin e 3 dhe posedon ashensor dhe ngrohje qendrore.
Banesa eshte komplet e rinovuar dhe e mobiluar dhe ka kete renditje:
sallon,
kuzhine dhe tryezari,
dhome gjumi,
banjo,
koridor,
ballkon dhe shpajz.
Cmimi 270 euro

Kontakti: 044 666 074 (Viber & Whatsapp)
loriku1986@gmail.com
A+ Real Estate
Informata rreth publikuesit
A Plus
Prishtinë
044 666 074
Dardani [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »