SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesë me qira ne lagjen Kalabria (Emshir)
Çmimi :
€350.00
Kategoria :
Postuar :
22 Mars '19
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
80 m²
ID e produktit :
184049
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesa gjindet ne Lagjen Emshir te kompleksi Banesor Prishtina stars , ne katin e tret si dhe ka dy dhoma gjumi , sallonin , kuzhinen , banjo , si dhe e gjitha eshte e mobileruar e gatshme per banim .Cmimi 350 euro

Kontakti: 044 666 074 (Viber & Whatsapp)
loriku1986@gmail.com
A+ Real Estate
Informata rreth publikuesit
A Plus
Prishtinë
044 666 074
Kalabri [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »