SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banese me qira në Qendër (te sllovenia sporti)
Çmimi :
€300.00
Kategoria :
Postuar :
22 Mars '19
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
60 m²
ID e produktit :
184054
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
ipet me qira banesa ne qender te prishtines mbrapa hotel sirusit,banesa eshte e mobiluar ne tersi me mobile te reja dhe shume komode.
Banesa posedon:
-- Sallon me kuzhine
-- Dhome gjumi
-- Banjo
-- Ballkon
-- Koridor
Cmimi 300 euro

Kontakti: 044 666 074 (Viber & Whatsapp)
loriku1986@gmail.com
A+ Real Estate
Informata rreth publikuesit
A Plus
Prishtinë
044 666 074
Sllovenia Sportit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »