SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banese me qira ne lagjen Mati 1
Çmimi :
Price
Kategoria :
Postuar :
19 Mars '19
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
60 m²
ID e produktit :
184055
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet banesa me qira ne lagjen Mati 1 (rruga B) te kompleksi Nura Group, kati i 1 e cila eshte teresisht e mobiluar me mobile te reja. Banesa posedon parkim te mjaftueshem dhe eshte ne nje vend shume te qet per banim.
Banesa posedon
1 sallon me kuzhine
1 dhome te fjetjes
1 Banjo
1 Terrac

Kontakti: 044 666 074 (Viber & Whatsapp)
loriku1986@gmail.com
A+ Real Estate
Informata rreth publikuesit
A Plus
Prishtinë
044 666 074
Mati 1 [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »