SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesë me qira ne lagjen Arberia (Dragodan)
Çmimi :
€250.00
Kategoria :
Postuar :
22 Mars '19
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
60 m²
ID e produktit :
184058
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Jap me qera banesen e mobiluar komplet ne lagjen Arberi sfer komunes se re.
Banesa eshte ne kete Renditje Dhoma e Gjumit,Dhoma e ndenjes, Banjo, Koridori, ballkoni dhe hapsire per te lene gjerat e shtepise.
Banesa eshte ne katin e Trete dhe ka ashensor dhe eshte ndertim i ri! Cmimi 250 euro

Kontakti: 044 666 074 (Viber & Whatsapp)
loriku1986@gmail.com
A+ Real Estate
Informata rreth publikuesit
A Plus
Prishtinë
044 666 074
Dragodan / Arbëri [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »