SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banese me qira ne lagjen KALABRIA (EMSHIR)
Çmimi :
€250.00
Kategoria :
Postuar :
22 Mars '19
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
60 m²
ID e produktit :
184062
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoj banese me qira ne lagjen emshire (kalabri) kati.8 banesat e EXDC-2, (perballe UBT-se),

Banesa ka siperfaqe prej 60 m2, nje dhome te fjetjes, sallonin, kuzhinen ,banjon me vaske dhe ballkon.

Banesa eshte teresisht e mobiluar dhe e gatshme per banim. Posedon kuzhinen me te gjitha elementet (shporeti, frigoriferi, enelaresja), rrobalarese, TV kabllor.

Banesa ka ngrohje qendrore permes Termokos.

Objekti eshte shume i paster dhe mirembahet rregullisht. Ashensori funksionon shume mire.

Cmimi: 250 euro.

Kontakti: 044 666 074 (Viber & Whatsapp)
loriku1986@gmail.com
A+ Real Estate
Informata rreth publikuesit
A Plus
Prishtinë
044 666 074
Emshir [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »