SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesë me qira ne lagjen Kalabria (Emshir)
Çmimi :
€300.00
Kategoria :
Postuar :
22 Mars '19
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
80 m²
ID e produktit :
184063
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesa gjendet ne kalabri emshir te kompleksi 'Blerti' kati i pare, dhe ka kete rradhitje:
Sallon me kuzhine
2 dhoma gjumi
-koridor, banjo, ballkon
-garazhin nentoksore, si dhe depo ne podrum.

Kontakti: 044 666 074 (Viber & Whatsapp)
loriku1986@gmail.com
A+ Real Estate
Informata rreth publikuesit
A Plus
Prishtinë
044 666 074
Emshir [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »