SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesë me qira ne lagjen Ulpiana
Çmimi :
€250.00
Kategoria :
Postuar :
22 Mars '19
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
60 m²
ID e produktit :
184064
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet me qira banesa ne lagjen ulpiana perball fontanes, banesa eshte ne katin e pare,eshte e renovuar ne tërsi,ka hapsir per parking ka park afer, uj 24 ore, nxemje,dyer te reja, dera e hymjees e blinduar
Banesa ka 60m2 dhe posedon:
-- Sallon
-- Kuzhine
-- Dhome gjumi
-- Banjo
-- Ballkon
-- Koridor
Cmimi 250 euro

Kontakti: 044 666 074 (Viber & Whatsapp)
loriku1986@gmail.com
A+ Real Estate
Informata rreth publikuesit
A Plus
Prishtinë
044 666 074
Ulpianë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »