SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesë me qira ne lagjen Mati 1
Çmimi :
€280.00
Kategoria :
Postuar :
22 Mars '19
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
80 m²
ID e produktit :
184067
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoj banesen me qira ne lagjen Mati 1.Banesa gjendet ne katin 5 me pamje nga rruga kryesore. Siq shihet ne foto banesa ka 2 dhoma gjumi, banjo, sallon me kuzhine dhe ballkon, komplet e mobiluar, parkingu para baneses ne dispozicion 24h. Banesa leshohet vetem per familjar, cmimi 280 eruo, mund ta negociojme vetem per marreveshje afatgjate.

Kontakti: 044 666 074 (Viber & Whatsapp)
loriku1986@gmail.com
A+ Real Estate
Informata rreth publikuesit
A Plus
Prishtinë
044 666 074
Mati 1 [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »