SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shtëpi 264m2 në shitje në Hajvali.
Çmimi :
€130,000.00
Kategoria :
Postuar :
24 Tetor '18
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
4
Banjo :
2
Madhësia :
264 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Garazh, Kopsht, Ballkon, Parking Privat, Parking Rrugor
ID e produktit :
184073
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shtëpi 264m2 në shitje në Hajvali.
Shtëpia gjendet në lagjen Hajvalia, afër Rezidencës së familjes Pacolli, ka një oborr të rregulluar mirë si dhe truall në posedim ka 5 Ari, ngrohjen qëndrore me Dru dhe shtepia është e gatshme për banim.
Shtëpia është 2 katëshe, plus nënkulmi dhe ka këtë renditje:
- Kati Përdhesë:
1 Dhomë ndenje
1 Dhomë gjumi
1 Kuzhinë me tryezari
1 Banjo
1 Depo
1 Koridor

- Kati i I-rë:
3 Dhoma gjumi (një master bedroom)
3 Ballkona
2 Banjo
1 Depo
1 Koridor

- Nënkulmi.

Agjencioni i Patundshmërisë
TOPIA Real Estate

038/224-222
045/596-596 ; 049/596-777
Web: www.topia-ks.com  
e-mail: info@topia-ks.com

TOPIA Real Estate
Informata rreth publikuesit
TOPIA - Agjencion i Patundshmërisë
Prishtinë
+38349596777
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »