SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrohet banesa luksoze 70m2 me qira ne Mat 1 !DELTA
Çmimi :
€350.00
Kategoria :
Postuar :
28 Shtator '18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
70 m²
ID e produktit :
184087
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet banesa luksoze 70m2 me qira ne "Mat 1"
Banesa eshte ndertim i ri si dhe mobiljet ne banese jane te gjitha te reja
Ka kete renditje: sallon i madh, kuzhine, nje dhome gjumi dhe banjo.
Ndodhet ne katin e shtate me ashensor funksional 24/7 , i gjithe enterieri ne banese eshte funksional dhe i tekonlogjise se larte(te fundit)
Me ngrohje qendrore me rryme, posedon nxerje me radiatora dhe nder tepiha , ngrohja nuk harxhon shume per aryse se banesa ka izolim te mire dhe nuk nevojitet shume per ta nxehur banesen
Ofrohet me kontrate nje vjecare, me nje qira depozite dhe vetem per cift
049406434/049157113/044556777
Per ti shikuar ofertat tona na vizitoni ne facebook: Agjensioni per patundshmeri "Delta
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DELTA
Prishtinë
+38344556777
Mati 1 [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »