SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesë me qira ne lagjen Emshir
Çmimi :
€250.00
Kategoria :
Postuar :
28 Mars '19
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
65 m²
ID e produktit :
184091
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesa me qira 65m2, ni dhome e dites me kuzhine dhe ni dhome e fjetjes, lokacioni ne Kalabri banesat e EXDC. Ka klime dhe nxemje qendrore te qyteti.Cmimi 250 euro.

Kontati: 044 666 074 (Viber & Whatsapp)
loriku1986@gmail.com
A+ Real Estate
Informata rreth publikuesit
A Plus
Prishtinë
044 666 074
Emshir [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »