SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrohet zyra 50m2 me qira ne Qender !DELTA
Çmimi :
€400.00
Kategoria :
Postuar :
28 Shtator '18
Madhësia :
50 m²
ID e produktit :
184097
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet banesa/zyre me qira ne "Qender" te qytetit ose me saktsisht te Grandi
Banesa posedon dy hapsira pune, banjon dhe ballkonin
Ofrohet per qira nga data 15.02.2018
Gjendet ne katin e trete me nje pozite mjaft te favorshme pasi qe ka drite ne te gjitha anet, ofrohet per programim ose dizajn
Banesa ipet me qira pa invertar
049406434/049157113/044556777
Per ti shikuar ofertat tona na vizitoni ne facebook: Agjensioni per patundshmeri "Delta
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DELTA
Prishtinë
+38344556777
Qendër [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »