SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
LESHOJ BANESEN ME QERA, TE AMBASADA E ZVICRRES
Çmimi :
€300.00
Kategoria :
Postuar :
8 Qershor '18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
70 m²
Ekstra :
Garazh, Ballkon
ID e produktit :
184099
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoj banesen me qera afer Ambasades zvicrrane, rr.'hamez jashari'.
Banesa gjendet ne katin e pare(1), 70 m2. eshte e mobiluar dhe ka kete renditje:
-sallon dhe kuzhine
-dy dhoma gjumi
-banjo
-ballkon
-garazh

cmimi 300euro.

Kontakti:
mob. 044 968 171 / 044 433 667
viber.: +38349 838866/ +38344 433667
email: search-estate@live.com

o.mif
Informata rreth publikuesit
Search Estate
Prishtinë
044 433 667
Sllovenia Sportit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »