SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesë me qira ne Ulpianë
Çmimi :
€300.00
Kategoria :
Postuar :
28 Mars '19
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
75 m²
ID e produktit :
184106
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet banesa me qera ne Ulpiane te Momento Caffe afer shkolles Hasan Prishtin, e mobiluar dhe kompletuar me te gjitha, duke perfshi edhe kondicioner, kabllovik, internet, wireless etj.
Banesa gjindet ne Ulpiane, kati i 3 dhe posedon:
-- sallon
-- kuzhine
-- dy dhoma gjumi
-- banjo
-- ballkon
-- koridor
-- nxemje qendrore termokos
Cmimi 300 euro

Konatki: 044 666 074 (Viber & Whatsapp)
loriku1986@gmail.com
A+ Real Estate
Informata rreth publikuesit
A Plus
Prishtinë
044 666 074
Ulpianë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »