SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesë me qira ne Qender te Prishtines
Çmimi :
€300.00
Kategoria :
Postuar :
28 Mars '19
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
80 m²
ID e produktit :
184109
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesa gjendet ne rrugen "Trink Smaili" afer Hotel Sirius.
Banesa ka kete renditje:
Kati i parë, posedon Nxemjen qendrore,
Sallon,
2 dhoma fjetje,
Kuzhin,
Ballkon,.
Banjo,
Koridor,
Banesa eshte e rrgulluar me nje stil te veqant dhe shum e pershtateshme per banim.Cmimi 300 eruo

Kontakti: 044 666 074 (Viber & Whatsapp)
loriku1986@gmail.com
A+ Real Estate
Informata rreth publikuesit
A Plus
Prishtinë
044 666 074
Qendër [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »