SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesë me qira ne lagjen Mati 1
Çmimi :
€250.00
Kategoria :
Postuar :
28 Mars '19
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
71 m²
ID e produktit :
184111
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoj Banesen me qera ne lagjen Mati 1 (Te Rrethi Maxi 24h) Rr.Ndue Perleshi.
Banesa eshte e ndertuar nga Kompania HConin.Eshte e pajisur me te gjitha elementet per jetese (kuzhine e kompletuar, dhoma gjumit, sallon dhe banjo).
Eshte 71.30 m2, gjendet ne katin e 6-shte (i fundit),Hyrja 1 e kompleksit.
Ndertesa eshte e pajisur me lift, rryme dhe uje 24h,parking dhe nxemje qendrore te nderteses.

Kontakti 044 666 074 (Viber & Whatsapp)
loriku1986@gmail.com
A+ Real Estate
Informata rreth publikuesit
A Plus
Prishtinë
044 666 074
Mati 1 [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »