SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesë me qira ne Rrugen B
Çmimi :
€300.00
Kategoria :
Postuar :
28 Mars '19
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
80 m²
ID e produktit :
184117
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesa tejet eksluzive eshte ndertim i ri leshohet me qera
Me mobilje te reja eshte e mobiluar gjithqka e selektuar mire
Posedon 2 dhoma gjumi
Sallon me kuzhin
2 terasa
Banjo
Wc ndamas
Shpajz
Parking i mjaftueshem lifti punon dhe mirembahet shume mire
Banesa gjindet te rruga B ne katin e 5 cmimi 300 euro

Kontakti: 044 666 074 (Viber & Whatsapp)
loriku1986@gmail.com
A+ Real Estate
Informata rreth publikuesit
A Plus
Prishtinë
044 666 074
Rruga B [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »