SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesë me qira ne lagjen Kalabria (Emshir)
Çmimi :
€250.00
Kategoria :
Postuar :
28 Mars '19
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
66 m²
ID e produktit :
184121
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoj banesen me qera tek HOTEL NARTEL ne Emshir afer stacionit te Autobusave,banesa eshte ndertim i ri i NARTELIT eshte ne katin e 2te 66m2 dhe posedon:Dhomen e ndenjes,kuzhinen me trapezari,koridorin, dhomen e fjetjes,banjon dhe terasën.
Banesa eshte e mobiluar tersisht me kushte shume te mira banimi Mirmbajtje,Sigurim,lift,ujë,rryme,nxemje 24H.


Kontakti: 044 666 074 (Viber & Whatsapp)
loriku1986@gmail.com
A+ Real Estate
Informata rreth publikuesit
A Plus
Prishtinë
044 666 074
Emshir [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »