SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrohet per shitje banesa 65m2 ne Veternik !DELTA
Çmimi :
€41,000.00
Kategoria :
Postuar :
27 Shtator '18
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
65 m²
ID e produktit :
184122
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Ofrohet per shitje banesa 65m2 kati i 10 .
Banesa ka dhome gjumi,sallon me kuzhine ,ballkon dhe banjo.
Banesat janè mrapa spitaleve ose afer spitalit amerikan banesa perfundon ne vitin 2018 ka mesi i vitit.
049406434/049157113/044556777
Per ti shikuar ofertat tona na vizitoni ne facebook: Agjensioni per patundshmeri "Delta
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DELTA
Prishtinë
+38344556777
Veternik [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »