SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesë me qira ne lagjen Arberia (Dragodan)
Çmimi :
€240.00
Kategoria :
Postuar :
28 Mars '19
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
62 m²
ID e produktit :
184126
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoeht Banesa me Qira ne lagjen Arberia te banesat e Duminca Group prapa GjIrafes. Banesa ka 1 dhomë gjumi, 1 banjo, 1 ballkon, 1 sallon me kuzhine dhe koridor . Gjendet ne katin e parë dhe perball ka nje park me pemë te ndryshmë dhe gjelbrim gje qe e ben shume te qete per te jetuar . Eshte ne monitorim 24/7 te kamerva dhe ka roje indviduale qe patrullojnë ne afersi te objektit. Hymja qendron gjithëmone e kyqur, hyrja bëhet vetem me qels nga banoret residentë te kompleksit ose me interfon. Eshtë ideale per qifte ose familjar.Cmimi 240 euro

Kontkti: 044 666 074 (Viber & Whatsapp)
loriku1986@gmail.com
A+ Real Estate
Informata rreth publikuesit
A Plus
Prishtinë
044 666 074
Dragodan / Arbëri [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »