SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banese me Qira ne Lagjen Mati 1
Çmimi :
€300.00
Kategoria :
Postuar :
28 Mars '19
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
88 m²
ID e produktit :
184130
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesa eshte me pamje nga lindja, super e mobiluar, ka dy dhoma gjumi, sallon i madh se bashku me kuzhine, banjo, ka ballkon te sallonit dhe te nje dhome gjumi( ballkon i perbashket). Banesa eshte e re, ndertim i BastTrade, gjendet ne katin e trete 88m2. Gjendet ne lagjen Mati 1, prapa Super Vives.

Kontakti: 044 666 074 (Viber & Whatsapp)
loriku1986@gmail.com
A+ Real Estate
Informata rreth publikuesit
A Plus
Prishtinë
044 666 074
Mati 1 [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »