SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesë me qira në Qendër
Çmimi :
Price
Kategoria :
Postuar :
28 Mars '19
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
85 m²
ID e produktit :
184140
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
ipet me qira banesa ne qender te prishtines te hotel siruis,banesa eshte e mobiluar ne tersi dhe mjaft komode,posedon:
-- sallon me kuzhine
-- dy dhoma gjumi
-- banjo
-- ballkon
-- koridor
cmimi me marrveshje

Kontakti: 044 666 074 (Viber & Whatsapp)
loriku1986@gmail.com
A+ Real Estate
Informata rreth publikuesit
A Plus
Prishtinë
044 666 074
Qendër [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »