SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
(House For Rent) SHTËPI Ekskluzive në Arbëri ish Dragodan
Çmimi :
€2,500.00
Kategoria :
Postuar :
11 Tetor '18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
5
Banjo :
4
Madhësia :
300 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Garazh, Pushimore, Oxhak, Kopsht, Ballkon, Parking Privat, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
184174
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
(House For Rent) SHTËPI Ekskluzive me Qira për Ndërkombëtar dhe vendor në Arbëri ish Dragodan Rr. Bajram Curri. 3 Kate + Garazha dhe Depo. Sipërfaqja 300m².

Renditja:

Kati i parë (I)
- Qëndrim ditor ekskluziv modern (Hapësirë e madhe, posedon Kamin)

- Kuzhinë moderne me Tryezari ndaras

- Koridor

- Banjo

- Teras (qasja nga para dhe prapa)

Kati i dytë (II)
- 1 Dhomë Gjumi me Banjo dhe Ballkon

- 1 Dhomë Gjumi + Ballkon

- Koridor

- Banjo

- Depo

Kati i tretë (III)
- 3 Dhoma Gjumi

- Koridor

- Banjo

- 3 Ballkona

E mobiluar komplet, ngrohje qëndrore, air conditioner, kamera sigurie, alarm, energji elektrike 24h (posedon gjenerator), uje 24h, interfon.

- Oborr i rregulluar dhe i rrethuar, grill, depo, WC

(Garazh për 2 Vetura dhe Depo + Parking për 2 Vetura në Oborr)

- Çmimi 2500 €

Me Respekt!
KOSOVA REAL ESTATE
Kontakt: 📞 Tel: +38344108703
E-mail: ✉ kosovarealestate.ks@gmail.com
Fcb: Patundshmëri KOSOVA REAL ESTATE

Faleminderit për bashkpunim
Informata rreth publikuesit
KOSOVA REAL ESTATE
Prishtinë
+38344108703
Dragodan / Arbëri [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »