SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Leshohet objekti me qera ,hapesire per zyre dhe biznese afariste 900 m2 Lakrishte
Çmimi :
€4,000.00
Kategoria :
Postuar :
12 Mars '18
Mobilimi :
Gjysmë Mobiluar
Dhoma gjumi :
6
Banjo :
5
Madhësia :
900 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Pushimore, Oxhak, Pishinë, Kopsht, Tarracë Kulmi, Ballkon, Parking Privat, Shteg në Oborr
ID e produktit :
184194
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoj objektin me qera gjejgjesisht shtepine me qera,ne Prishtine Rr. Tirana 19 tani Rr. Bekim Fehmiu ,nje rruge poshte qytezes Pejton 500m afer me Hotel Prishtina , te udhekryqi ku lidhet magjistralja Peje -Mitrovic ,Shtepia ka qene perpara e leshuar per Doganat , ICO , OSCE , ODA E AVOKATEVE Ddhe se fundi Shkolla e frizerave Insitut Elite .Shume e volitshme per Organizata
ose institucione te huaja ose biznese afariste serioze. nr. kontaktues Selamedin Bajrami- viber/ 044 506 596 ose 044 153 581
Informata rreth publikuesit
Selamedin
Prishtinë
Lakrishtë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »