SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesë 77m2 me qira te QAFA – BP HOME.
Çmimi :
€450.00
Kategoria :
Postuar :
24 Tetor '18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
2
Madhësia :
77 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Garazh, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
184201
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesë 77m2 me qira te QAFA – BP HOME
Banesa gjendet në lagjen QAFA, në objektin e ndërtuar nga kompania e ndërtimit BP HOME, është tërëisht e mobiluar dhe e gatshme për banim, ka ngrohje qëndrore me rrymë, inverter për rrymë, ujë 24, siguri si dhe është në katin e I-rë.
Banesa ka këtë renditje:
1 Dhomë ndenje
2 Dhoma gjumi
1 Kuzhinë
1 Banjo
1 WC
1 Ballkon
1 Koridor
1 Garazhë (opcionale +50euro)

ID: T00180

Agjencioni i Patundshmërisë
TOPIA Real Estate

038/224-222 ; 045/55 99 66
Web: www.topia-ks.com  
e-mail: info@topia-ks.com

TOPIA Real Estate
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »